EBW’nun basınç-vakum havalık kepleri yeraltı ve yerüstü akaryakıt depolama tanklarının nefeslik borularından atmosfere buhar salınımı sağlamak için kullanılır. Üst kafa dökümü kubbe şeklindedir. Bu sayede nem, yağmur, kar, buz maddelerin kolayca dökülmesini sağlar ve tepede birikmesini engeller. Gövde ve dış kaplaması alüminyum dökümdür. Üzerinde tel süzgeç, alev tutucu ve bronz bir perde vardır. 2” ve 3” modelleri havalandırma hacmi saatte 216 m3 tür.

BUHAR GERİ DÖNÜŞÜM ADAPTÖRÜ

Buhar geri dönüşüm çek valf adaptörü yeraltı akaryakıt tankına giden buhar geri dönüş hattının üzerine takılır. Valf içindeki popet kullanılmadığı zaman kapalı pozisyonda kalarak sızdırmazlık sağlar.

BUHAR GERİ DÖNÜŞÜM VAKUM POMPASI

Bu pompalar santrifüj pompalar içinde en fazla değişkenliğe sahip pompalardır. 115/230 VAC ve 50/60 Hz arasında çalışabilirler. Yüksek vakum yapabilme özelliği sayesinde buhar geri dönüşüm hortumlarının içindekileri tamamen çekebilir.

BUHAR GERİ DÖNÜŞÜM NEFESLİK KEPİ

EBW’nun basınç-vakum havalık kepleri yeraltı ve yerüstü akaryakıt depolama tanklarının nefeslik borularından atmosfere buhar salınımı sağlamak için kullanılır.

Kopyala